▲ Вгору

Персональні налаштування

Ваше місто
Мова
» Проживання 57
» Харчування 104
» Розваги та відпочинок 43
» Акції та знижки 40

ЕЛІТА

ресторан

ресторан, бенкетна зала (120 місць), VIP-зала (16 місць), сцена, жива музика, телевізор, літній майданчик, місця для автомобілів

Ресторан «Еліта» у Львові — дарує своїм гостям вишуканий стиль класично відмінного відпочинку. Достойний рівень гостинності можна відзначити вже з перших хвилин перебування в ресторані — розкішний інтер’єр, хороше обслуговування, жива інструментальна музика та смачна кухня — основні критерії, на яких базується робота ресторану «Еліта».

Простора бенкетна зала, розрахована на 120 осіб, досвід у проведенні найрізноманітніших урочистостей — ділових прийомів, весіль та святкових бенкетів, випускних вечорів, днів народжень, дитячих свят, фуршетів — робить ресторан чудовим та зручним місцем для проведення Вашого заходу. Святкова атмосфера, яка панує в ресторані «Еліта», дарує яскраві емоції та приємні спогади. Для невеликих бенкетів, кількістю до 16 осіб, чудово підійде розкішна VIP-зала, де у колі найближчих друзів Ваше свято пройде на високому рівні. В теплі пори року літній майданчик у дворі ресторану заховає Вас від спеки. Тут спокійно можна насолоджуватися прохолодними напоями, а також замовити страви зі спеціального меню з доступними для кожного відвідувача цінами.

Завжди раді Вас вітати в ресторані «Еліта»!
КРАПЛАК
тара, упаковка, Львів
Самоклейкі етикетки, стікера будь-якої конфігурації в рулонах. Невеликими тиражами. Помірна ціна!
kraplak.com.ua