▲ Вгору

Персональні налаштування

Ваше місто
Мова
» Проживання 54
» Харчування 135
» Розваги та відпочинок 47
» Акції та знижки 73

BAREZI

меблева фабрика-магазин

дизайн, виготовлення і продаж меблів, архітектурне проектування приватних будинків, дизайн інтер'єру, ремонт квартир і будинків

МИ ДОМОЖЕМО ЗРОБИТИ ВАШ ІНТЕР'ЄР ЗАТИШНИМ ТА КОМФОРТНИМ


Компанія Barezi готова взяти на себе всі турботи по меблюванню вашого інтер'єру. Ми зробимо все комплексно і під ключ . Ви можете повністю довіритись нам у таких питаннях як проектування, розробка та виготовлення Ваших меблів.

Меблі, які виготовляє наша компанія екологічно чисті, вироблені з натуральних матеріалів прикрашені багатством форм і оздоблень. Тонка робота майстрів помітна в найдрібніших деталях і наповнює ці справжні витвори мистецтва неповторною чарівністю. 

Дизайнерський відділ залюбки допоможе Вам втілити в життя найсміливіші фантазії та побажання, розробить дизайн меблів в стилі, який буде вигідніше виглядати саме у вашому приміщенні. Адже, ми добре розуміємо, що індивідуальний стиль - це невід’ємна частина життя кожної впевненої в собі і самодостатньої людини, це атрибут успішності та наявності смаку.

Ми можемо комбінувати різні стилі у розробці вашого дизайну: класичний, модерн, hi-teck, футуристичний, бароко, все буде залежати лише від ваших побажань. Ми можемо комбінувати різні стилі у розробці вашого дизайну: класичний, модерн, hi-teck, футуристичний, бароко, все буде залежати лише від ваших побажань.

Багатий вибір будь-яких кольорових рішень, безліч варіантів матеріалів дозволить кожному клієнту втілити свої найнеординарніші забаганки і підштовхнути як себе, так і оточуючих в магічну атмосферу Вашої домівки.

Ремонт будинків і квартир


Дизайн студія BAREZI також пропонує дати Вашому дому друге дихання. Нам під силу як ремонт квартир, так і ремонт будинків. Грамотно підібрані екологічно чисті матеріали, команда справжніх майстрів ремонтного мистецтва, швидкість, яка не впливає на якість – Вашому дому сподобається наш ремонт!

Студія дизайну BAREZI – це команда висококласних спеціалістів, які забезпечать не лише чітко продуманий стильний дизайн Вашої оселі чи офісу «з нуля»,а й допоможуть адаптувати чи вдосконалити вже існуючі креслення чи розробки. Багаторічний досвід та бездоганна репутація студії дизайну BAREZI на вітчизняному ринку слугуватимуть Вам запорукою компетентності та чіткого дотримання умов співпраці з Вами. При замовленні у нас проекту дизайн інтер'єру Ви отримаєте індивідуальний підхід, детальну візуалізацію інтер'єру та робочі креслення з прорахунками будівельних матеріалів, елементів декору, меблювання та багато корисних порад і все це - у максимально короткий термін.

Дизайн студія BAREZI - архітектори Ваших мрій!
КАХЕЛИНА
виробник кахлю, печей та камінів, Івано-Франківська обл.
виробник пічних кахлів, кахлевих печей, кухоних печей, камінів а також дрібнобетонних виробів.
kahelina.com.ua